30 вересня 2016 року

Центр евалюації науково-освітніх та соціальних програм, який очолює Володимир Євтух, провів

«Етнокультурні практики у місті Чернігові».

Учасниками від Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова були:

Володимир Євтух, Ірина Заїнчківська, Ганна Кісла, Оксана Патинок, Юлія Сюсель, Руслан Фірсов, Світлана Цилюрик, Сергій Штепа, Алла Ярошенко.

Разом з Інститутом історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, колегами Факультету та запрошеним експертом соціологічних досліджень Іриною Бекешкіною (керівник Фонду демократичних ініціатив) у форматі відкритого діалогу підняли актуальні питання етнокультурних проблем регіону та якості освіти.

Також було проведено переговори про співпрацю Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова з Чернігівським національним педагогічним університетом імені Т. Г. Шевченка.

Юлія Сюсель, Світлана Цилюрик

Детальніша інформація про Центр...  images