2022 Пелига 200 x 2502022 Пелига 2 200 x 267З метою розвитку студентської наукової творчості в НПУ імені М.П. Драгоманова, залучення молоді до активної наукової діяльності, узагальнення і поширення позитивного досвіду студентської наукової роботи, популяризації досягнень НТСА факультетів університету та відзначення особистих наукових досягнень студентів-драгоманівців був проведений у період з 10 травня по 5 червня 2022 року ІX щорічний конкурс «Кращий студент-науковець» серед студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Вітаємо студентку 44 СД групи Соціально-правового факультету Палигу Ілліну Василівну з почесним ІІІ місцем!
Декан Соціально-правового факультету, доктор історичних наук, професор Володимир Борисович Євтух, професорсько-викладацький склад факультету, студенти щиро вітають Ілліну Василівну!
Бажаємо подальших успіхів і перемог!