У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

17.11.2022

2022 День студента 200 x 112Шановні студенти, керівництво і колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітають Вас з міжнародним Днем студента. Цей рік видався важким як ніколи. Жахлива, злочинна, неспровокована відкрита військова агресія російської федерації проти України стала продовженням агресивної завойовницької війни проти нашої держави, яка триває вже понад 8 років. В ці тяжкі часи, часи бомбардувань і бойових дій, поневірянь і злиднів, горя і болю, крові і смерті, Ви, наші шановні студенти, продовжуєте триматися, продовжуєте вчитися, продовжуєте жити, зберігаючи те майбутнє, яке захищають наші відважні воїни. Деякі з Вас пішли на фронт, інші стали волонтерами, треті зберігають домашнє вогнище аби інші мали можливість і місце куди повернутися – ми пишаємося Вами. Дякуємо Вам за стійкість, за терпіння, за мужність, за наполегливість. Зі святом Вас, наші дорогі студенти! Майбутнє належить Вам!