28.10.2022

2022 ВДОМА КРАЩЕ 1 200 x 200Сьогодні наполеглива робота у тилу є одним із головних чинників наближення перемоги України у війні з росією. В умовах воєнного стану волонтерська діяльність здобувачів вищої освіти спеціальності «Соціальна робота» набуває особливого значення. Добрими справами фахівець соціальної сфери не лише підтримує постраждалих від війни, але стимулює інших долучатися до громадської активності.
2022 ВДОМА КРАЩЕ 2 200 x 20028 жовтня 2022 року під керівництвом доцента, доктора філософії Дар’ї Бибик до Дня працівника соціальної сфери в межах партнерської співпраці з Громадською організацією «Вдома краще» здобувачі вищої освіти (І курс, 12СРСП група – Анастасія Стаценко, Вікторія Солодухіна, 13СР група - Анастасія Швець, Софія Булатова, Яна Косенко, Данііл Бацаєв, Софія Лемішко), (ІІ курс, 23 СР група – Вікторія Ярошенко, Богдан Горбатюк) кафедри соціальної освіти та соціальної роботи соціального правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова долучилися до волонтерської діяльності: пакування продуктових наборів, дитячих речей, засобів гігієни сім’ям внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Тисячі людей відчувають турботу фахівців соціальної сфери, їх увагу і доброзичливість, бо вони щодня допомагають справитися з нелегкими життєвими обставинами різним отримувачам соціальних послуг і тим самим реалізують активну соціальну політику держави.
«Волонтерство очима майбутніх фахівців соціальної сфери» – це можливість займатися цікавою справою і отримувати досвід, можливість реалізуватися. І найголовне – бути багатим. Багатим якщо може чимось поділитися» - переконана Анастасія Невеля, керівник ГО «Вдома краще».
Бажаємо нових захоплюючих подій, творчого натхнення і позитиву у вашій діяльності! Сучасній молоді - віри в щедрість людської душі, нехай Вас завжди супроводжуть милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисним людям та суспільству!
Тримаймо освітянський та волонтерський фронт разом!
Разом ми – сила!

Джерело: https://news.obozrevatel.com/ukr/society/mi-nikogo-ne-shukaemo-do-nas-zvertayutsya-samostijno-volonteri-vdoma-krasche-rozpovili-pro-svoyu-robotu.htm

Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи