7.10.2022

2022 зустріч випускників 2 200 x 150Сьогодні відбулася неймовірно тепла за відчуттями зустріч!
Зустріч випускників спеціальності Право Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 1998-2022 років випуску!
Було багато спогадів, лунали численні слова подяки на адресу професорсько-викладацького складу факультету та загалом НПУ імені М.П. Драгоманова, вражаючі історії успіху, якими ділилися наші випускники, зачаровували своїм змістом не лише студентів, а й нас - викладачів!
2022 зустріч випускників 1 200 x 150Ми щиро дякуємо за ті емоції, які сьогодні Ви нам подарували, дорогі наші випускники!
Дякуємо усім доповідачам Альона Верповська, Надія Кісельова, Наталія Шиян, Мирослав Лаврінок, Петро Корнієнко, Тарас Коновал, Анастасія Спіжавка, Леся Дубчак, Станіслав Шитий, Леся Галайко, Гліб Колєсов, Аліна Гламазда, Ольга Токарчук, Олена Макарова, Валентина Кончаковская. Ваші історії успіху вмотивували студентів!
Пишаємося кожним!
Зичимо всім успіху на професійній ниві та щиро вітаємо з прийдешнім Днем юриста!