2.10.2022

2022 День працівника освіти 200 x 148Ось і настало чергове професійне свято під час війни. Злочинної, неоголошеної, нічим не спровокованої, агресивної війни російської федерації проти України. День працівника освіти! День викладача, день інструктора, день вчителя. Це день тих, хто роками, за мізерну платню, навчав і навчає українських дітей. Робить це попри відсутність соціальних гарантій, державної підтримки і будь-яких перспектив, іноді у школах, приміщення яких виглядали так, наче їх розбомбили кацапи ще за довго до російського повномасштабного вторгнення. Це свято тих, хто продовжував викладати у підвалах під російськими бомбами, тих, хто навчає в бомбосховищах. Це свято тих, хто виховав покоління патріотів, які нині боронять Україну, хто виховав у молоді патріотизм, залізну волю і неймовірну хоробрість, тих, хто сам узяв до рук зброю і став у стрій разом зі своїми учнями аби у прийдешніх поколінь було майбутнє. Це свято освітян. З професійним святом Вас, шановні колеги! Наша робота була не марна.