2022 дистанційне занятт Пєсцова 200 x 112На Соціально-правовому факультеті Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова продовжується організація освітнього процесу та проведення навчальних занять за всіма освітніми програмами, згідно розкладу, в умовах дистанційної роботи студентів і професорсько-викладацького складу.
2022 дистанційне заняття Казенюка 200 x 90Не дивлячись на складні умови воєнного стану, студенти Соціально-правового факультету прагнуть нових знань - активно долучаються до навчання і беруть участь у загальній організації освітнього процесу.
2022 дистанційне заняття Купіної 200 x 112Усі студенти мають відкритий доступ до навчальних матеріалів на освітніх платформах, серед яких Moodle, Google Classroom та ін., що дозволяє їм також опановувати навчальну програму дистанційно. Для асинхронної взаємодії передбачені різноманітні засоби дистанційного зв'язку, такі як електронна пошта, месенджери, мобільний зв'язок, форуми, соціальні мережі тощо. Куратори й викладачі підтримують тісний зв'язок та консультують студентів.
Підтримуймо та допомагаймо один одному. В єдності наша сила!