2022 Дубчак 200 x 200Не дивлячись на злочинну збройну агресію російської федерації проти України і введений у зв’язку з цим воєнний стан, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова продовжує працювати не лише як заклад вищої освіти, а і як культурний і просвітній центр. Так, крім інших, активно діє і надає правничу допомогу громадянам України під час війни Юридична клініка НПУ імені М. П. Драгоманова, що функціонує на базі Соціально-правового факультету Університету. Її очолює кандидат юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, практикуючий адвокат Леся Сергіївна Дубчак, яка надає безкоштовні юридичні консультації з різних актуальних юридичних питань у формі особистого блогу, що розміщений у вільному доступі. Там усі бажаючі можуть ознайомитися з порадами щодо:
- Посвідчення заповітів під час війни (перейти до консультації);
- Репарацій та контрибуції: способи відшкодування шкоди, завданої війною (перейти до консультації);
- Чи вважаються діяння російсько-фашистських окупантів під час їхньої навали геноцидом українців і які тому є докази (перейти до консультації).