16.03.2022

2022 зустріч під час війни 200 x 91Не дивлячись на неспровоковану злочинну військову агресію російської федерації проти України, порушення ворогом законів і звичаїв ведення бойових дій, боягузливу підлість російсько-фашистських окупантів, український народ стійко тримає удар в той час як наші воїни винищують, хоч і чисельних, але слабких і жалюгідних окупантів. Не виключенням є і Соціально-правовий факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, який продовжує функціонувати не зважаючи на бойові дії і бомбардування. Так, у середу, 16 березня, відбулася зустріч студентів і викладачів Факультету у режимі відеоконференції організованої із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. Під час зустрічі обговорили стан і статус студентів і викладачів Факультету, можливості допомоги і підтримки колег, які проживають у зоні бойових дій або постраждали від них, а також про особливості відновлення навчання та проведення атестації в умовах воєнного стану. Представники адміністрації Факультету відповіли на питання студентів і викладачів щодо особливостей освітнього процесу у ці важкі часи. Вирішено було проводити такі зустрічі кожної середи о 12:00 для підтримання контактів між колегами і обміну інформацією.