22.12.2021

2021 вручення Андрусишину за конкурс підручників 200 x 2672021 диплом конкурс підручниківКолектив студентів і співробітників Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає завідувача кафедри теорії та історії держави і права, доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України Богдана Андрусишина, якому вручено диплом за почесне третє місце на Конкурсі підручників, навчальних посібників та монографій співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова, які опубліковані у 2016-2020 роках. Вручив диплом особисто Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Андрущенко.