17.12.2021

2021 ДОЛУЧЕННЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ 200 x 146На базі Соціально правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулося обговорення можливості залучення студентів НПУ ім. М.П. Драгоманова, що навчаються за ОПП «Соціальна робота» до проекту з соціальної картографії.
2021 ДОЛУЧЕННЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ1 200 x 113Під час презентації проекту з соціального мапування «Карта соціальних установ» доктор педагогічних наук, професор Ірина Савельчук, доктор філософії в галузі Соціальна робота, доцент Дар’я Бибик та доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальних технологій ЖДУ ім. Івана Франка Надія Павлик з колегами й студентами обговорили можливості залучення студентів-майбутніх фахівців соціальної сфери НПУ ім. М.П. Драгоманова (з групи 43СР: Петрик Луїза, Ліщук Анастасія, Щербина Анастасія, Снігур Катерина, Кліщ Катерина, Хаян Яна, Карасьова Ольга, Піскунов Максим, Варфоломєєв Андрій; з групи 33СР: Чекалкіна Олександра, Соколова Катерина) до спільної праці над практичним проектом.
Долучаємося до активного сприяння соціальним інноваціям, висуваємо креативні ідеї, розширюємо регіони соціального мапування.
Створена цифрова карта соціальних установ студентами ЖДУ ім. Івана Франка, відкрита для доступу усім охочим.
Карту можливо знайти в інтернеті або за цим посиланням.