DSC 0112Два місяці підготовки завершились, і от 20 жовтня 2016 року ми стали свідками Дебюту першокурсника Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

10 груп першого курсу змагались за звання найкращих на факультеті соціально-психологічних наук та управління, а спостерігало й контролювало цей процес журі, до якого цього року вперше входили лише

студенти, а саме: Лев Левицький – Студректор НПУ імені М.П. Драгоманова, Світлана Пустова – заступник Голови Студентської ради НПУ імені М.П. Драгоманова, Дмитро Лебединський – співзасновник "Арт-простору SKLO", Ярослав Золотарьов адміністратор пабліку "Підслухано НПУ" та Ольга Депутат –  фотограф.

Всі учасники представили себе на високому рівні, обирати переможців було доволі нелегко, та все ж призерів визначили таким чином:
          1 місце - 11 СЦ група,

2 місце - 11 ПС група,

3 місце - об'єднані 14 та 15 СД групи.

Окрім призових місць, було відзначено також переможців в окремих
номінаціях, а саме: 10 ПС - "Найкреативніші", 12 СРПР - "Найвеселіша
команда", 12 МО - "Найкращі в акторській майстерності", 13 СР - "Найкращий
танець", 11 СП - "Найвигадливіші", 1 МСД - "Найяскравіший головний герой"
(Роман Стряпан).

Приз глядацьких симпатій завоювали студенти 13 СР групи.

Ми дякуємо всім учасникам за їхні неймовірні виступи, а студкураторам – за плідну роботу та море зусиль, яких вони доклали, аби все пройшло належним чином.

Бажаємо переможцям гідно представити наш Факультет соціально-психологічних наук та управління на університетському рівні!

ФОТО!