dodayssoc1Дискусійна зустріч "Корпоративна соціальна відповідальність: майбутніх фахівців соціальної сфери"

5 листопада 2019 р. на Факультеті соціально-економічної освіти роботи  відбулася студентська дискусійна зустріч та офіційне вручення сертифікатів першим 50-ти студентам-учасникам онлайн–курсу «КСВ», що було зініційовано «Школою Social лідерства – Student» НПУ імені М.П. Драгоманова за організаційної підтримки кафедри теорії та технології соціальної роботи та організатора CSR Ukraine від 1+1 медіа-підтримки через  Платформу онлайн-освіти зі сталого розвитку – Impactorium.

З великим ентузіазмом студенти-лідери залучилися до курсу з корпоративної соціальної відповідальності (15 відео-лекції) та успішно пройшли поточне та підсумкове тестування. Тому цікавим було обговорення дискусійних питань: Яким повинен бути соціальний працівник, щоб відповісти на запити та виклики суспільства? Чи може бути студент ініціатором змін? Що йому для цього потрібно? Як студентська спільнота майбутніх соціальних працівників може взаємодіяти та разом розвивати корпоративну соціальну відповідальність у нашій країні? (модератори  Савчук Аліна та Завадська Анна, студентки 32 СР групи), оскільки кожен зміг висловити власну думку про курс і поділитися новими цікавими ідеями щодо реалізації КСВ в Україні.

dodayssoc2

Радість та яскраві моменти вручення сертифікатів від Марини Саприкіної керівника CSR Ukraine  розділили зі студентами керівники «Школи Social лідерства – Student» (Д.Д. Бибик, І.Б. Савельчук), завідувачка кафедри (О. Г. Карпенко) та  (Житинською М.О.,  Артеменко І.Е.).

dodayssoc2

З таким же натхненням студенти чекають нових активів, які «Школа Social лідерства – Student» разом з партнерами, обов'язково запропонує.